Kurumsal

Bursa’yı Ankara’ya bağlayan yolun 16.km’sinde Kestel Organize San. Bölgesi içerisinde bulunan fabrikamız ana yol üzerindeki binasının ön kısmında ki fabrika satış mağazası ile çok değerli bir konumda yer alıp 5000 m² arsa üzerine kurulmuş 3800 m² kapalı alana sahiptir.

2011 yılında 4 ton ile başlamış olduğumuz günlük ürün işleme tonajımızı 2020’de 55 tona çıkarmış olmamız, yapmış olduğumuz yatırımların sonuçları ve yeni yatırımların habercisidir.

Firmamız yüksek kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini mevcudunda olan ISO 9001-2008 ve ISO 22000-2005 Kalite Yönetimi Sistemi ve FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi belgeleriyle sunmaktadır.

Vizyonumuz

Her zaman buluşlarıyla öncülük yapan, müşterilerine kolaylık ve memnuniyet sağlayan, tarımsal alanlarda projeler geliştirmeye devam eden, ülke ekonomisine ihracat ile yardımcı olan bir anlayışı yeni nesillere taşıyabilmek.

Misyonumuz

Soğan ve Meyve konserve ürünleri ile marketlerden restoranlara restoranlardan tüm pastane ve börek sektörlerine pratik, lezzetli ve firesiz olarak, çözüm üreten bir anlayış ile müşterilerimizin tariflerine en iyi şekilde sunmaktır.